O nas

W SKRÓCIE

  • utworzenie Spółki i rozpoczęcie działalności

  • rozpoczęcie prac na budowie osiedla 26 domów mieszkalnych w Ząbkach pod Warszawą

  • rozpoczęcie prac związanych z instalacjami sanitarnymi w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu oraz w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku we współpracy z największym Generalnym Wykonawcą na rynku budowlanym -Budimex S.A.

  • dalszy intensywny rozwój firmy-prace na budowie Szkoły Podstawowej przy ul. Szkolnej w Markach oraz Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne przy ul. Wspólnej w Markach.

  • współtworzymy historię podczas prac na budowie Muzeum Historii Polski

  • rozpoczęliśmy pracy w Centrum Badawczo Rozwojowym w PKN Orlen w Płocku

  • nasz zespół liczy wielu wykwalifikowanych pracowników co pozwala naszej firmie na realizację najbardziej skomplikowanych i wymagających technologicznie projektów.

Firma Instal-Bud Plus Sp z.o.o powstała jako kontynuacja działalności firmy P.W Instal – Bud Waldemar Stelmach prężnie działającej na rynku instalacji grzewczych i sanitarnych nieprzerwanie od 1987 roku.
W następstwie rozwoju, zaangażowania i doświadczenia obecnych właścicieli i pracowników firmy dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia a także partnerskim relacjom z klientami i dostawcami staliśmy się firmą instalacyjną o zasięgu ogólnopolskim.
Posiadamy duże doświadczenie z zakresu kompleksowych realizacji instalacji sanitarnych w budownictwie mieszkalnym, w obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych i komercyjnych.
Celem naszej działalności jest podnoszenie standardów i optymalizacja naszych działań w zakresie kompleksowego wykonastawa instalacji HVAC z uwzględnieniem potrzeb naszych zleceniodawców.
Wieloletnie doświadczenie oraz znakomity zespół specjalistów pozwala nam na realizację projektów w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

Współpracujemy z największymi Generalnymi Wykonawcami w Polsce:
- Budimex
- Skanska
- Unibep
- Warbud
- Łucz Bud
- AmConstruction